Dom O nas

Usługa

Profil firmy
Sino Inflatables Co, Ltd. (Guangzhou) , jeden z rozwijających się producentów dmuchanych w Chinach, został założony w 2008 roku. Od momentu założenia, Sino Inflatables specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu N sprzedaży zadowalających, innowacyjnych N dmuchanych produktów precyzyjnych;

Dzięki doświadczonemu profesjonalnemu zespołowi projektowemu i wykwalifikowanym pracownikom w firmie Sino Inflatables zobowiązuje się do poprawy standardu kontroli jakości i innowacyjnego standardu projektowania, zbierając doskonałe doświadczenie produkcyjne, przewodząc na rynku krajowym w Chinach i podejmując ogromne wysiłki na rynkach zamorskich.

Trzymając wiele profesjonalnych urządzeń, takich jak automatyczne maszyny do cięcia, precyzyjne maszyny do szycia, wysoka temperatura N. maszyny do spawania termicznego itp., staraliśmy się produkować jak najbezpieczniejsze N-najdokładniejsze jednostki dla naszych klientów.

Np. Zawsze zamawiamy na zamówienie ciężkie, nietoksyczne i lekkie materiały 1000D lub wyższe do zastosowania na wszystkich naszych dmuchanych zabawkach lub grach interaktywnych, a także na zamówienie najmocniejszego plandeki z PCV 0,9 mm lub 0,6 mm do naszych powietrzno-dmuchanych produktów itp .; Sprawiają, że nasze pontony są trwałe, bezpieczne i łatwe do przenoszenia.

Co więcej, wszystkie nasze nadmuchiwane jednostki są zszywane podwójnie i czterokrotnie we wszystkich obszarach obciążonych bezołowiowymi gwintami o dużej wytrzymałości, a wszystkie nasze hermetyczne nadmuchiwane jednostki są zgrzewane termicznie za pomocą wysokotemperaturowej maszyny o podobnej strukturze wzmacniającej.

Aby zaspokoić ekstrawertyczną naturę dzieci, zawsze wykonujemy nadmuchiwane jednostki dla dzieci lub dzieci w jaskrawych i jasnych kolorach, a nasz zespół projektowy jest dobry w stosowaniu odpowiednich kolorów i wzorów na wszystkich naszych dmuchanych jednostkach.

Wszystkie te wysiłki, które kładziemy, mają na celu zapewnienie dzieciom N bezpiecznych i zabawnych dni, aby dać rodzicom bezpieczne miejsce, aby zobaczyć szczęśliwy rozwój swoich dzieci i rozkwitać biznes naszych partnerów biznesowych na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia świata Sino Inflatables: www.inflatalebouncyhouses.com
Zobacz więcej O nas
nasza firma
Sino Inflatables Co, Ltd. (Guangzhou) , została założona w 2008 r., Działa w dziedzinie dmuchanych od ponad 10 lat; Teraz jesteśmy renomowaną firmą, która łączy możliwości własnego projektu, produkcji, sprzedaży, OEM i ODM; po 10 latach rozwoju, nasza firma posiada obecnie obszar fabryki o powierzchni 5000 metrów kwadratowych, z całym zestawem urządzeń do szycia pontonów i pontonów spawalniczych w fabryce.


W 2008 roku firma założyła mały warsztat w Liwan Distriction, Guangzhou w Chinach, a głównie produkowała łuki, namioty itp. Na rynek krajowy w Chinach.


W 2009 roku firma zmieniła swoje główne produkty na dmuchane zabawki, takie jak dmuchane bramkarze, dmuchane zjeżdżalnie itp., A jej warsztat zmienił się w fabrykę o powierzchni około 1000 metrów kwadratowych.

W 2010 roku firma utworzyła własny dział handlu zagranicznego i zaczęła reklamować się w Alibaba, a od tego czasu firma szybko się rozwijała; po latach gromadzenia doświadczeń uzyskaliśmy wiele pozytywnych komentarzy na temat naszych pontonów od klientów i kupujących w domu.

W 2013 r. Firma rozszerzyła skalę produkcji i sprzedaży, a fabryka została wybudowana na powierzchni 3000 metrów kwadratowych; na kwotę sprzedaży osiąga 500 000 dolarów.


W 2015 r. Firma zainwestowała około 250 000 dolarów w celu odświeżenia swoich urządzeń produkcyjnych, w tym maszyn do szycia, automatów do cięcia, maszyn drukujących o wysokiej rozdzielczości itp., Dzięki czemu zdolności produkcyjne wzrosły do ​​czasów wcześniejszych.


W 2018 r. Firma ustanowiła cały rozsądny system badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i stopniowo stawała się coraz bardziej konkurencyjna na świecie

Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Ilość pracowników : 80~120

Coroczne wyprzedaże : 3 Million-4 Million

Rok założenia : 2006

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Nadmuchiwane gry sportowe na sprzedaż dobra jakość Nadmuchiwane gry sportowe na sprzedaż dobra jakość Nadmuchiwane gry sportowe na sprzedaż dobra jakość Nadmuchiwane gry sportowe na sprzedaż