Dom

Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)

profil firmy

 

Chiny Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) profil firmy 0
 
Sino Inflatables Co., Ltd. (Kanton), jeden z rozwijających się nadmuchiwanych producentów w Chinach, został założony w 2008 roku. Od momentu powstania, Sino Inflatables specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzając N sprzedając satysfakcjonujące, innowacyjne N precyzyjnie nadmuchiwane produkty;
 

Dzięki doświadczonemu profesjonalnemu zespołowi projektowemu i wykwalifikowanym pracownikom firmy, Sino Inflatables zobowiązało się do poprawy standardu kontroli jakości i innowacyjnego standardu projektowania, gromadząc doskonałe doświadczenie produkcyjne, wiodąc na rynku krajowym w Chinach i wkładając ogromne wysiłki na rynki zamorskie.

 

Trzyma wiele profesjonalnych urządzeń, takich jak automatyczne maszyny do cięcia, precyzyjne zszywarki, N wysokiej temp.spawarki cieplne itp., staraliśmy się produkować jak najbezpieczniejsze nadmuchiwane urządzenia N dla naszych klientów.

Np. Zawsze zamawiamy na zamówienie ciężki, nietoksyczny i lekki materiał o masie 1000D lub wyższej, aby nakładać go na wszystkie nasze dmuchane zabawki lub gry interaktywne, a także na zamówienie najmocniejszą plandekę pcv 0,9 mm lub 0,6 mm dla naszych hermetycznych nadmuchiwanych produktów itp .;Sprawiają, że nasze pontony są trwałe, bezpieczne i łatwe do przenoszenia.

Co więcej, wszystkie nasze nadmuchiwane jednostki są podwójnie i poczwórnie zszyte we wszystkich obszarach obciążonych bezołowiowymi wysokowydajnymi gwintami, a wszystkie nasze hermetyczne nadmuchiwane zespoły są spawane cieplnie przez maszynę wysokotemperaturową o podobnej strukturze zbrojenia.

Aby zaspokoić ekstrawertyczną naturę dziecka, zawsze wykonujemy nadmuchiwane jednostki dla dzieci za pomocą wspaniałych i jasnych kolorów, a nasz zespół projektowy jest dobry w stosowaniu odpowiednich kolorów i wzorów na wszystkich naszych nadmuchiwanych jednostkach.

 

Wszystkie te wysiłki, które podejmowaliśmy, mają na celu zapewnienie dzieciom N bezpiecznych i przyjemnych dni, zapewnienie rodzicom bezpiecznego miejsca, w którym będą mogli obserwować szczęśliwy rozwój ich dzieci, oraz ożywienie biznesu naszych partnerów biznesowych na całym świecie.

 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia świata Sino Inflatables: www.inflatalebouncyhouses.com
Zobacz więcej O nas
nasza firma
Sino Inflatables Co, Ltd. (Guangzhou) , została założona w 2008 r., Działa w dziedzinie dmuchanych od ponad 10 lat; Teraz jesteśmy renomowaną firmą, która łączy możliwości własnego projektu, produkcji, sprzedaży, OEM i ODM; po 10 latach rozwoju, nasza firma posiada obecnie obszar fabryki o powierzchni 5000 metrów kwadratowych, z całym zestawem urządzeń do szycia pontonów i pontonów spawalniczych w fabryce.


W 2008 roku firma założyła mały warsztat w Liwan Distriction, Guangzhou w Chinach, a głównie produkowała łuki, namioty itp. Na rynek krajowy w Chinach.


W 2009 roku firma zmieniła swoje główne produkty na dmuchane zabawki, takie jak dmuchane bramkarze, dmuchane zjeżdżalnie itp., A jej warsztat zmienił się w fabrykę o powierzchni około 1000 metrów kwadratowych.

W 2010 roku firma utworzyła własny dział handlu zagranicznego i zaczęła reklamować się w Alibaba, a od tego czasu firma szybko się rozwijała; po latach gromadzenia doświadczeń uzyskaliśmy wiele pozytywnych komentarzy na temat naszych pontonów od klientów i kupujących w domu.

W 2013 r. Firma rozszerzyła skalę produkcji i sprzedaży, a fabryka została wybudowana na powierzchni 3000 metrów kwadratowych; na kwotę sprzedaży osiąga 500 000 dolarów.


W 2015 r. Firma zainwestowała około 250 000 dolarów w celu odświeżenia swoich urządzeń produkcyjnych, w tym maszyn do szycia, automatów do cięcia, maszyn drukujących o wysokiej rozdzielczości itp., Dzięki czemu zdolności produkcyjne wzrosły do ​​czasów wcześniejszych.


W 2018 r. Firma ustanowiła cały rozsądny system badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i stopniowo stawała się coraz bardziej konkurencyjna na świecie

img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Ilość pracowników : 80~120

Coroczne wyprzedaże : 3 Million-4 Million

Rok założenia : 2006

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Certyfikaty Chiny Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Certyfikaty Chiny Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Certyfikaty Chiny Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Certyfikaty